امر به ورزش امر به معروف است.(مقام معظم رهبری)
 فینال مسابقات جام رمضان مینی بسکتبال گرمسار
 

مسابقات مینی بسکتبال جام رمضان گرمسار با حضور ۱۰ تیم در سالن ۳۰۰۰ نفری از ابتدای ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از تماشاچیان و علاقمندان زیر نظر هیئت بسکتبال و همکاری اداره تربیت بدنی برگزار شد نتایج بدست آمده بشرح ذیل می باشد

بسکتبال گرمسار:

آجر جلد کار ۳۳-روئین تن۳۰

بیمه آسیا۴۰-موبایل ریکاوری ۳۴

درپایان مسابقات:

آجر جلد کار مقام اول-روئین تن مقام دوم-بیمه آسیا مقام سوم مسابقات را بدست آوردند.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۰  |
 حضور ورزشکاران گرمساری در راه پیمایی روز قدس

فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی به همراه کارکنان اداره تربیت بدنی و جعی از ورزشکاران به همراه ورزشکاران هیئت تکواندو با لباس رزمی مخصوص با مردم همیشه در صحنه گرمسار همگام و همصدا شده و با حضور در راهپیمایی یک بار دیگر نابودی اسرائیل و صهیونیسم را فریاد کشیدند.تکواندو کاران گرمساری با لباس تکواندو و حمل پلاکارد مرگ بر اسرائیل در مسیر حرکت از مزار شهدا تا میدان امام خمینی(ره) در جلوی مردم به حرکت خود ادامه دادند.در پایان مراسم راهپیمایی در جلوی مسجد جامع با قرائت بیانیه مردم و ورزشکاران با صدای الله اکبر موارد بیانیه را تائید نمودند.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۰  |
 مراسم چهلمین روز درگذشت رضا کریم پور قهرمان ملی تیراندازی در گرمسار

با حضور جمع کثیری از ورزشکاران-مسئولین تربیت بدنیو خانواده های کریم پور و بستگان ایشان مراسم چهلمین روز در گذشت رضا کریم پور قهرمان تیراندازی کشور و عضو تیم ملی ج.ا.ا در امامزاده اسماعیل گرمسار برگزار گردید. به همین منظور مراسم افطاری نیز با حضور ایشان در سرای ورزشکاران برگزار گردید.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پنجم شهریور ۱۳۹۰  |
 مراسم افطاری کارکنان و بازنشستگان تربیت بدنی گرمسار

مراسم افطاری با حضور کارکنان تربیت بدنی و بازنشستگان به همراه خانواده های ایشان در سرای ورزشکاران برگزار گردید. پس از مدتها به همت هیئت همگانی و اداره تربیت بدنی کارکنان گردهم آمده و سر سفره افطاری به ذکر خاطرات گذشته پرداختنددر پایان با ذکر دعا و نیایش مراسم به پایان رسید.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه سوم شهریور ۱۳۹۰  |
 حضور در مراسم گلباران مزار شهدا گرمسارو آرادان به مناسبت هفته دولت

در آغازین روز هفته دولت مسئولین اداره تربیت بدنی به همراه برخی کارکنان در مزار شهدای گرمسار و ارادان حضور یافته و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت آقایان رجایی و باهنر و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس با آرمانهای انقلاب و امام (ره ) و مقام معظم رهبری تجدید پیمان نمودند.این راسم با حضور مسئولین ادارات شهرستان و علایی مقدم فرماندار-مومنی شهردار وسایر مسئولین به همراه بود.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه سوم شهریور ۱۳۹۰  |
 پایان دور مقدماتی مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان
۸ تیم موبایل پدیده-پوریای ولی جلیل اباد-دهیاری هشت اباد-سوپر مارکت نادری-قصر شیرینی مارلیک-پیشکسوتان-سید مهران و موسسه ثامن الحجج به مرحله پایانی مساباقت جام رمضان در رشته فوتسال در بخش آرادان راه یافتند.نتایج بدست آمده شب آخر مسابقات بشرح ذیل می باشد:

موبایل پدیده ۲-پوریای ولی ۱

دهیاری هشت آباد ۵-سوپر مارکت نادری ۱

 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۰  |
 آغاز مسابقات والیبال بانوان جام رمضان در آرادان
با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت والیبال بخش ارادان با حضور ۴ تیم نیلوفر-شهرداری الف-شهرداری ب-شقایق با سرپرستی خانم اسکندری-و داوری خانم کلایی برگزار می گردد این بازیها در سالن ولایت آرادان برگزار می گردد.

بازی اول: نیلوفر۱----شهرداری ۳

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۰  |
 برگزاری اردوی تیم ملی دارت ج.ا.ا در گرمسار

اردوی تیم ملی دارت ج.ا.ا زیر نظر انجمن دارت کشور-کمیته دارت استان سمنان و کمیته ارت شهرستان گرمسار از تاریخ ۲۶/۵/۹۰ لغایت ۲۹/۵/۹۰ در محل سرای ورزشکاران گرمسار در دو سالن جانبازان و سالن سرای ورزشکاران با همکاری اداره تربیت بدنی برگزار گردید این اردوی فرهنگی ورزشی آخرین مرحله آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی در ایرلند شمالی می باشد این تیم ۸ نفره که نفراتی از گلستان-اصفهان-البرز-تهران-گرمسار اعضای آن می باشند شامل ۵ بازیکن مرد و ۳ بازیکن خانم -یک سرپرست و یک مربی هستند. محمد امین کریم پور بازیکن گرمساری نیز یکی از اعضای تیم می باشد.تیم ملی ضمن پرداختن به تمرینات ورزشی روز جمعه به همت مسئولین اداره تربیت بدنی از سنگفرش جاده ابریشم بازدید به عمل آورده و بقایای تاریخی را از نزدیک مشاهده نمودند در ادامه ضمن حضور در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه با حجت الاسلام والمسلمین مهدی نژاد امام جمعه گرمسار دیدار نمودن و از رهنمودهای ایشان بهره بردند در حاشیه مراسم نماز جمعه با هماهنگی فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی اعضای تیم با مهندس ترابی نماینده مجلس و مومنی شهردار گرمسار به گپی دوستانه پرداختند که با دعوت نماینده ایشان بعد از ظهر جمعه به دفتر ایشان رفته و از سخنان ایشان استفاده نموده و در پایان از سوی دفتر نماینده کمک هزینه خرید لباس و .... به اعضای تیم ملی اهدا گردید.آخرین برنامه تیم ملی بدنسازی بازیکنان بود که این برنامه در ارتفاعات شور دره در بنکوه انجام پذیرفت .و چون این برنامه در محیط باز و کوهستانی انجام شد موجبات شادی و هیجان را در تیم بوجود آورد.در روز پایانی این اردو مومنی شهردار گرمسار ضمن بازدید از محل تمرین تیم ملی دارت در سرای ورزشکارا و عرض خسته نباشید به ایشان به تیم تی شرت ورزشی اهدا نمود .همچنین علایی مقدم فرماندار شهرستان گرمساربه همراه سرهنگ مطهری فرمانده ناحیه سپاه گرمسار و هیئت همراه نیز از تمرینات تیم ملی بازدید نموده و هدایایی به تیم اهدا نمودند مسئولیت برگزاری این دوره بر عهده فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی و مسئول روابط عمومی انجمن دارت کشور و سرمربیگری تیم بر عهده رضا انصاری دبیر انجمن دارت کشور بود.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه سی ام مرداد ۱۳۹۰  |
 جدول اطلاعات مسابقات جام رمضان شهرستان گرمسار-سال 1390

 

ردیف

تعداد تیمهای شرکت کننده

مکان برگزاری

تاریخ شروع

تاریخ پایان

 

نونهالان

نوجوانان

جوانان

بزرگسالان

 

 

 

فوتسال

3

4

8

23

سالن کارگران

15 مرداد

ادامه دارد

والیبال

*

*

*

8

سالن تختی

12مرداد

............

بسکتبال

10

*

5

*

سالن 3000نفری

12مرداد

............

پینگ پنگ

22نفر

14نفر

14

25نفر

سالن آزادگان

12مرداد

         .............

فوتسال آرادان

*

4

*

12

سالن ولایت

14مرداد

............

فوتسال ایوانکی

*

*

*

13

سالن چند منظوره

15مرداد

.............

والیبال آرادان(بانوان)

*

*

*

4

سالن ولایت

20مرداد

.............

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰  |
 ننایج مسابقات بسکتبال -والیبال وفوتسال گرمسار و آرادان
مسابقات مختلف ورزشی جام رمضان در گرمسار در حال پی گیری می باشد و این شبها برای بعضی از تیمها شبهای سرنوشت ساز در مسابقات می باشد و برای مانده در گروه خود و رسیدن به فینال مسابقات باید تلاش ویژه ای داشته باشند:

بسکتبال:

مینی بسکتبال:اداره تربیت بنی گرمسار ۹-----------------معدن باریت محسنی ۱۵

مینی بسکتبال:موبایل ریکاوری ۱۸------------------------ایرانسل

جوانان:روئین تن ۴۵---------------------------------------عکاسی آی سان ۳۱

والیبال:

شمال نمونه ۲---------غیاث آباد ۰

فوتسال بخش آرادان:

لوازم خانگی میرزایی ۲----------شهرداری وشورای شهر آرادان۰

پوریای ولی جلیل اباد ۳-------------یادوراه شهید قنبری ۰

ساندویچ چرب وچیلی ۴-------------شرکت سپیدان ۳

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۰  |
 برگزاری آخرین مرحله اردوی تیم ملی دارت ج.ا.ا درگرمسار

آخرین مرحله اردوی تیم ملی دارت ج.ا.ا زیرنظر انجمن دارت کشور و با همکاری اداره تربیت بدنی و کمیته دارت استان و شهرستان گرمسار در محل سرای ورزشکاران و سالن جانبازان شهرستان برگزار خواهد شد. فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی و مسئول روابط عمومی انجمن دارت کشور ضمن اعلام این خبر افزود اولین مرحله اردوی تیم ملی در گرمسار با موفقیت برگزار شد در ادامه با برگزاری دو مرحله دیگر در تهران و استان گیلان به مرحله پایانی در گرمسار رسید. محمد امین کریم پور ورزشکار گرمساری عضو تیم ملی دارت ج.ا.ا با حضور موفق خود در دوره های برگزار شده از نفرات اعزامی به مسابقات جهانی در ایرلند شمالی خواهد بود.این مسابقات در پایان شهریور ماه برگزار خواهد شد.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در سه شنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۰  |
 ادامه مسابقات محتلف جام رمضان در گرمسار
مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال در گرمسار به پایان رسیده و از جمعه آینده مسابقات وارد مرحله دوم می گردد.در حال حاضر مسابقات رده جوانان در حال برگزار ی  می باشدنتایج بدست آمده بشرح ذیل می باشد

فوتسال گرمسار:

پارس بتون ۶-----------شهرداری گرمسار ۰

زندان ۴----------------یادوراه مرحوم محمد حسین درخشانی ۰

کابینت ام دی اف مسعود ۱------------کالای ساختمانی امین ۴

سوپر مارکت قنبری ۶-----------------گیم نت کهکشان ۱

والیبال گرمسار:

پیشکسوتان ۲--------------گچ ایوانکی ۰

غیاث آباد ۱-----------------اتحاد ۲

بسکتبال در گرمسار

در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر دو تیم  روئین تن گرمسار و لوکس استیل دامغان از سری مسابقات لیگ استان به مصاف یکدیگر رفتند که با نتیجه ۶۹ بر ۴۴ به نفع نماینده گرمسار به پایان رسید.

فوتسال بخش آرادان:

شورای شهر آرادان ۰-------------------------------لوازم خانگی۱

ثامن الحجج ۳-----------------------یادواره شهید قنبری ۰

سوپر مارکت نادری ۸-----------ساندویچ چرب و چیلی ۳

لوازم خانگی میرزایی ۰-------------شهدای علی آباد ۱

پیشکسوتان آرادان ۴---------------ساندویچ چرب و چیلی ۱

قصر شیرینی مارلیک ۱------------موسسه ثامن الحجج ۱

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه بیست و چهارم مرداد ۱۳۹۰  |
 بازدید فرماندار شهرستان گرمسار از مسابقات ورزشی جام رمضان و اماکن تربیت بدنی

اعلایی مقدم فرماندار محترم شهرستان گرمسار با عنایت به خطبه های نماز جمعه گرمسار درمورد اماکن ورزشی شهرستان گرمسار و به جهت برسی مشکلات ورزشی شهرستان گرمسار به همراه فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی از اماکن ورزشی شهرستان بازدید به عمل آوردند. در این بازدید ایشان از نحوه نگهداری اماکن-بخش خصوصی-بخش دولتی-مزایده های عمومی و سرانه ورزشی برای هر نفر و ...اطلاع یافته و رهنمودهای خود را عنوان داشتند. ایشان از نحوه نگهداری استادیوم تختی و فضاهای ورزشی آن ابراز رضایت نمودند و دستورات لازم جهت بهتر برگزاری مسابقات فوتبال لیگ دسته ۳ کشور را ارائه نمودند واز برگزاری مسابقات جام رمضان شهرستان گرمسار و بخش آرادان بمدت ۴ساعت از ساعت ۲۱ الی ۱بامداد  بازدید به عمل آوردند.

jr30ajkgu10j9d4w62.jpg

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۰  |
 پایان دور مقدماتی مسابقات مختلف ورزشی جام رمضان در گرمسار
مسابقات مختلف ورزشی فوتسال -والیبال-بسکتبال در گرمسار و آرادان به  پایان دور مقدماتی خود رسیده است.بازیهای جمعه شب همراه با حضور تماشاچیان  و فرماندار  گرمسار  به همراه هیئت همراه با شور و هیجان خاصی در گرمسار و آرادان برگزار گردید.

فوتسال گرمسار

پایگاه شهید بهشتی ۲------مبلمان امیر محمد ۱

کالای ساختمانی امین ۲-----------شرکت برج اندیشه ۱

دهیاری کرند ۰-----------------زندان ۴

جایگاه دو منظوره فرجی پور ۰------------------پاس ۳

پارس بتون۳------------آسانسور هما۰

مبلمان امیر محمد۰---------کابینت  ام دی اف مسعود ۶

بسکتبال:

موبایل ریکاوری ۲۳-------------آی سان ۹

خدمات کشاورزی محمدی ۴۵-----------روئین تن  ۳۵

قلمچی ۴۲---------------عکاسی آی سان ۲۰

والیبال:

شهرداری ایوانکی ۲-------------پیشکسوتان ۰

دانشگاه آزاد ۲------------------اتحاد ۰

فوتسال جام رمضان آرادان:

پوریای ولی ۰--------------لوازم میرزایی ۲

موسسه ثامن الحجج ۴-------------کهن آباد ۲

موبایل پدیده ۲--------------------سید مهران ۲

شهرداری و شورای شهر آرادان ۰-------------------لوازم خانگی میرزایی ۱

موسسه ثامن الحجج ۳------------یادواره شهید قنبری ۰

سوپر مارکت نادری ۸---------------ساندویچ چرب و چیلی ۳

یک دیدار دو ستانه در آرادان بین دو تیم پیشکسوتان ارادان و گرمسار بین بازیها انجام شد که مورد استقبال تماشاچیان قرار گرفت این بازی با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید

 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه بیست و دوم مرداد ۱۳۹۰  |
 کسب مقامهای اول تا سوم انفرادی توسط تکواندو کاران گرمساری
تیم اعزامی تکواندو گرمسار به مسابقات استانی انتخابی کشور در شاهرود توانست در وزنهای متخلف نتایج ذیل را کسب نماید.این مسابقات در دو قسمت آقایان و بانوان بطور جداگانه برگزار شد:

آقایان:

سبحان صباغی مقام اول نیما محمدی مقام دوم ابوالفضل کیانفر مقام دوم مهدی هاشمی مقام سوم

میثم ناظریه مقام سوم محمد علی هروی مقام سوم

بانوان:

نیلوفر میرزاده مقام اول-پریسا کاشانی مقام دوم

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 مسابقات فوتسال-والیبال-بسکتبال جام رمضان در گرمسار
در ادامه مسابقات جام رمضان در گرمسار در سالن کارگران تیمهای فوتسال در سالن ۳۰۰۰ نفری تیمهای بسکتبال و در سالن تختی تیمهای والیبال به مصاف یکدیگر رفتند نتایج بدست آمده بشرح ذیل می باشد:

فوتسال:

جوانان:تک تاز سهند ۳--------------شرکت تولیدی کابینت هادی ۱

بزرگسالان: دهیاری کرند ۱---------زنده یاد محمد حسین  درخشانی ۳

بزرگسالان:جایگاه دو منظوره فرجی پور ۶------------مشاور خانواده رضوان ۲

بزرگسالان:ژاس ۱---------املاک قصر صدف ۰

والیبال:

شهرداری ایوانکی ۲--------گچ ایوانکی ۱

اتحاد ۲---------------------شمال نمونه ۱

بسکتبال:

مینی بسکتبال:معدن باریت محسنی۱۹-------بیمه آسیا(دربان)۱۹

مینی بسکتبال:موبایل ریکاوری ۲۳-------------آجر سفال جلد کار ۲۰

نوجوانان:قلمچی ۳۶---------------------------روئین تن ۳۵

 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 نتایج ادامه مسابقات مختلف جام رمضان در گرمسار
مسابقات فوتسال-بسکتبال-والیبال در گرمسار و بخش آرادان با شور و شعف خاصی در سالنهای ورزشی در حال پی گیری می باشدو تقریبا تمامی تیمها در مرحله مقدماتی بازیها به مصاف یکدیگر رفته اند

فوتسال جام رمضان گرمسار:

کالای ساختمانی امین ۳--------------مبلمان امیر محمد ۲

گیم نت کهکشان ۳--------------------ورق کرکره رابیت ۲

سوپر مارکت قنبری ۱-----------------قصر زرین ۱

جلوبندی اسزی حسین ۲------------زندان۱

بسکتبال جام رمضان گرمسار

مینی بسکتبال :روئین تن ۲۲--------------------ایرانسل۱۲

مینی بسکتبال : تربیت بدنی گرمسار ۴---------عکاسی آی سان ۴

جوانان : خدمات کشاورزی محمدی ۴۵------عکاسی ای سان۲۸

فوتسال بخش آردان:

شهرداری و شورای شهر آرادان ۲---------پوریای ولی جلیل آباد ۱

قصر شیرینی مارلیک ۲-------------------کهن آباد ۱

زنده یاد سید مهران ۲-------------------شرکت سپیدان ۱

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در سه شنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 دیدار بسکتبال دو تیم گرمسار و شاهرود از سری مسابقات لیگ استان
در ادامه مسابقات لیگ بسکتبال استان سمنان دو تیم روئین تن گرمسار و هیئت بسکتبال شاهرود در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر  در حضور جمعی از تماشاچیان به مصاف یکدیگر رفتند .در این دیدار حساس دو تیم بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.در پایان تیم مهمان هیئت بسکتبال شاهرود توانست با نتیجه ۶۹ بر ۵۶ از سد گرمساریها بگذرد.مرتضی دربان سرپرستی تیم گرمسار را عهده دار می باشد. 
|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 نتایج مختلف مسابقات جام رمضان در گرمسار
مسابقات فوتسال-بسکتبال و والیبال شهرستان گرمسار در سالنهای کارگران -۳۰۰۰نفری و تختی در حال پیگیری می باشد و با حضور تماشاچیان علاقمند شور و هیجان خاصی دارد.آخرین نتایج بدست آمده بشرح ذیل می باشد:

والیبال:

گچ ایوانکی ۰----------وحدت ۲

فوتسال:

نونهالان:آموزش رفاهی فرهنگیان ۴---------------گیم نت پائیزان ۱

بزرگسالان:شهرداری گرمسار ۳---------------اسانسور هما ۳

پارس بتون ۳----------------رستوران نوری ۱

شرکت اندیشه گستر ۹-------------کابینت مسعود ۳

پارس ۶----------------------------مشاوره خانواده رضوان ۰

بسکتبال:

جوانان:روئین تن ۵۳------------بیمه اسیا ۳۹

مینی بسکتبال:معدن باریت محسنی ۱۲-------------مواد غذایی عاطفی ۶

موبایل ریکاوری ۲۱---------------------خدمات بیمه ای آفتاب ۹

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه هفدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان
در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان در سالن سید الشهدای بخش ۳ بازی دیگر با حضور جمع کثیری از علاقمندان برگزار گردید.نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:

پوریای ولی جلیل آباد ۰----------------لوازم خانگی میرزایی ۲

شهید قنبری ۲-------------------------قصر شیرینی مارلیک ۳

سوپر مارکت نادری ۲------------------زنده یاد سید مهران ۵ 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 مسابقات فوتسال جام رمضان در گرمسار
مسابقات فوتسال جام رمضان گرمسار در سالن کارگران با حضور ۲۳ تیم بزرگسالان-۸ تیم جوانان-۳ تیم نوجوانان و ۳ تیم نونهالان با همت هیئت فوتبال شهرستان برگزار می گردد. تقی معینیان -احمد نوروز پور و سید کریم طبایی کادر اجرایی این دوره از مسابقات می باشند.نتایج شب اول این دوره از مسابقات بشرح ذیل می باشد:

کالای ساختمانی امین ۳------------پایگاه شهید بهشتی ۲

املاک قصر صدف ۲------------------جایگاه دو منظوره فرجی پور ۰

جلوبندی سازی حسین ۵---------یادواره مرحوم محمد حسین درخشانی ۰

سوپر مارکت قنبری ۳--------------ورق کرکره رابیت ۱

 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 مسابقات بسکتبال جام رمضان در گرمسار

مسابقات بسکتبال جام رمضان سال ۹۰ در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر با حضور ۱۵ تیم -۱۰ تیم مینی بسکتبال-۵ تیم نوجوانان و جوانان با مدیریت مرتضی دربان رئیس هیئت بسکتبال شهرستان برگزار می گردد.تیمهای مواد غذایی عاطفی-خدمات بیمه آفتاب-معدن باریت محسنی-روئین تن-موبایل ریکاوری-آجر سفال جلد کار-ایرانسل-بیمه اسیا(دربان)-عکاسی ای سان-خدمات کشاورزی محمدی-قلمچی

مینی بسکتبال:

روئین تن ۱۸------------موبایل ریکاوری ۱۷

آجر سفال جلد کار ۲۹---------------ایرانسل ۲۱

بیمه آسیا(دربان)۳۱------عکاسی ای سان ۲۲

نوجوانان و جوانانا:

خدمات کشاورزی محمدی ۵۴-------------قلمچی ۴۵

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 نتایج مسابقات والیبال جام رمضان در گرمسار
مسابقات والیبال جام رمضان گرمسار با حضور ۹ تیم در سالن والیبال استادیوم تختی برگزار می گردد.نتایج بدست آمده در دو شب اول مسابقات بشرح ذیل می باشد:

غیاث آباد ۱-------------------دانشگاه آزاد ۲

آموزش و پرورش ۱-----------------اتحاد ۲

شهرداری ایوانکی----------------وحدت ۲ 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان
مسابقات فوتسال جام رمضان آرادان  با حضور ۱۶ تیم  در سالن سیدالشهدا جمعه شب کار خود را آغاز نمود.این مسابقات که با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت فوتبال بخش برگزار می گردد در شب اولا مسابقات بشرح ذیل برگزار گردید.

رده نوجوانان:شهدای علی آباد ۱--------شهرداری و شورای اسلامی شهر۱

رده بزرگسالان:

کهن آباد۰--------دهیاری هشت آباد۲

پیشکسوتان آرادان۵-----------شرکت سپیدان ۱

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه پانزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان در گرمسار

   4c2b7ozj7eavcaufidt8.gif

هیئت والیبال شهرستان گرمسار اقدام به برگزاری مسابقات والیبال ۴ نفره با حضور ۹ تیم

۱-شمال نمونه 2-آموزش و پرورش ۳-غیاث آباد ۴-دانشگاه آزاد ۵-اتحاد۶-وحدت ۷-گچ ایوانکی

  ۸-پیشکسوتان  ۹- هیئت والیبال ایوانکی در سالن والیبال استادیوم تختی بازیها در دو گروه

 جداگانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال جام رمضان در آرادان
مسابقات فوتسال جام رمضان با همکاری اداره تربیت بدنی بخش آرادان و هیئت فوتبال بخش در سالن سید الشهدا آرادان با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد. ظفری مسئول تربیت بدنی بخش ضمن اعلام این خبر افزود مراسم قرعه کشی با حضور مسئولین هیئت فوتبال به نحو مطلوبی برگزار شد و مسابقات در ایام ماه مبارک رمضان در سالن سید الشهدا برگزار می گردد.
|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 برگزاری مسابقات جام رمضان در گرمسار

با همکاری اداره تربیت بدنی -هیئت فوتبال-هیئت بسکتبال-هیئت والیبال -هیئت شطرنج -هیئت پینگ پنگ و...مسابقات مختلف ورزشی تحت عنوان جام رمضان در گرمسار بعد از افطار در طول ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان ضمن اعلام این خبر افزود امسال با حضور بیش از ۵۰ تیم در فوتسال-۱۷ تیم در بسکتبال-۹ تیم در والیبال و جمعی از علاقمندان به رشته شطرنج در سالنهای مختلف سطح شهر مسابقاتی برگزار خواهد شد.محمد حسینی در فوتبال-دربان در بسکتبال-قنبری در والیبال-بلوچی در شطرنج مسئولیت برگزاری این مسابقات را بر عهده دارند.مسابقات فوتبال در سالن کارگران-مسابقات بسکتبال در سالن ۳۰۰۰ نفری-مسابقات والیبال در استادیوم تختی-پینگ پنگ در استایدوم تختی-شطرنج در سالن اختصاصی شطرنج برگزار خواهد شد.مسابقات بعد از افطار تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

4c2b7ozj7eavcaufidt8.gif

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 حضور جناب آقای نوحی رئیس فدراسیون رزمی جمهوری اسلامی ایران درشهرستان گرمسار
                                                                         فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

          ریاست محترم فدراسیون  رزمی جمهوری اسلامی ایران جناب آقای مهندس نوحی جهت دیدار از شهرستان گرمسار  وبرسی مشکلات ورزش رزمی شهرستان گرمسار وارد زادگاه خود شد و در جلسه ای با قهرمانان و اعضای هیئت رئیسه رزمی شهرستان گرمسار - فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی گرمسار - کریم رئیس هیئت رزمی استان سمنان به برسی مشکلات این رشته ورزشی پرداختند ودر پایان مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال و یک دستگاه کولر آبی به ورزش رزمی شهرستان خود کمک نمودند

و همچنین  یک دستگاه رینگ و تشک تاتامی نیز به هیئت رزمی استان سمنان اهداء نمودند وبه اتفاق کلیه اعضاء برنامه  افطار ی  که توسط هیئت ورزش رزمی گرمسار تدارک دیده شده بود افطار نمودند 

ijue1iepf2ystxxw15be.jpg

  از راست :

کاشانی مدرس دانشگاه وازاعضاء فدراسیون رزمی - علی پازوکی - محمد حسین فاضلی  -مهندس نوحی  - کریم رئیس هیئت رزمی استان سمنان- اصغری رئیس هیئت رزمی گرمسار - محمد حسن میراخوری قهرمان کشورو از نفرات اعزامی به ویتنام

  جناب آقای نوحی به اتفاق مسئولین هیئت رزمی استان و جناب آقای فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی گرمسار بعد از صرف افطار  به منزل خانواده محترم مرحوم کریم پور بازیکن تیم ملی تیر اندازی جمهوری اسلامی ایران رفته و با قرائت حمد وسوره از خانواده آن مرحومه  عیادت نمودند 

b27y5q0yx84dglo1rnby.jpg

 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۰  |
 کسب عناوین قهرمانی در مسابقات پینگ پنگ استانی توسط تیم گرمسار
فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

 

nfqiy536vn06et62f6vj.gif

با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت پینگ پنگ شهرستان گرمسارتیم اعزامی بانوان شهرستان گرمسار در رده های مختلف توانست به کسب عناوین مختلف دست یابداین مسابقات در چهار رده نونهالان-نوجوانان-جوانان و بزرگسالان در استادیوم تختی شاهرود برگزار گردید.نتایج بدست آمده بشرح ذیل می باشد:

رده نونهالان:ثریا طالبی از شاهرود-مهیا قوشچی از شاهرود-غزل قاسمی از گرمسار

رده نوجوانان:مریم شاه حسینی از گرمسار-گل آذین قلعه بانی از سمنان-سنا صباغی از گرمسار

رده جوانان:الهه صالحی از سمنان-زهرا فیصلی از گرمسار-محدثه کردوانی از شاهرود

رده بزرگسالان :آزاده اکبری از گرمسار-زهرا رامه از گرمسار-مریم رحمانی از شاهرود

بدین ترتیب ۷ نفر از بازیکنان گرمساری حائز مقام اول تا چهارم شدند که در زمان مقرر به مسابقات اعزام خواهند شد.سرژرست و مربی تیم اعزامی حلیمه رستم زاده بوده است.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه دهم مرداد ۱۳۹۰  |
 مسابقه لیگ بسکتبال جام رمضان استان سمنان
فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

 فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا ساز

shbbweo4kh6gyukewo4.gif

sigd08vbwm4m0zs83lmp.gif

با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت بسکتبال شهرستان گرمسار اولین بازی لیگ بسکتبال استان جام رمضان سال ۹۰ در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر با حضور دو تیم روئین تن گرمسار ونماینده مهدیشهر برگزار گردید این دیدار  با حضور جمعی از علاقمندان این رشته و پیشکسوتان این رشته ورزشی و تماشاچیان به همراه بود با نتیجه ۶۹ بر ۵۸ به نفع تیم روئین تن گرمسار با سرپرستی مرتضی دربان رئیس هیئت بسکتبال شهرستان به پایان رسید.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه دهم مرداد ۱۳۹۰  |
 برگزاری مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی منطقه 3 کشور د رگرمسار
 9p35wrf45v0ffvj14ffu.jpg

با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت بسکتبال شهرستان گرمسار و هیئت بسکتبال استان سمنان زیر نظر فدراسیون بسکتبال ج.ا.ا مسابقات مینی بسکتبال قهرمانی منطقه ۳ کشور با حضور تیمهای سمنان (گرمسار) -گلستان-مازنداران و گیلان در سالن ۳۰۰۰نفری شهید باهنر برگزار گردید. در مراسم افتتاحیه مسابقات که با حضور تیمهای حاضر در مسابقات با تلاوت قرآن کریم و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران در سالن آغاز گردید..تیم گرمسار قهرمان مسابقات استان و نماینده سمنان در مسابقات توانست در روز اول مسابقات از سد حریف خودتیم گیلان بگذرد .نتایج بدست آمده در پایان مسابقات به این شرح  می باشد:  تیم های گلستان مقام اول، مازندران مقام دوم، سمنان سوم و گیلان چهارم شد. در ضمن اداره تربیت بدنی شهرستان و هیئت بسکتبال شهرستان گرمسار در هرچه بهتر برگزار شدن مسابقات همکاری لازم را داشتند.

نتایج تیم سمنان بشرح ذیل می باشد:

سمنان۳۷----------گیلان ۱۵

سمنان۳۷---------گلستان ۳۸

سمنان ۳۰--------مازندران ۳۴

s5ul1ob3kx59nr8yeu9s.jpg

i5gdwzkj9fxrmiaoqhkv.jpg

تیم مینی بسکتبال استان گلستان قهرمان منطقه ۳ کشور

7ycltejtowahevf3skbs.jpg

تیم مینی بسکتبال استان مازندران نایب قهرمان منطقه ۳ کشور

juvkkkbkxge9b51m93bi.jpg

تیم مینی بسکتبال استان سمنان مقام سوم منطقه ۳ کشور

 x8h6b8p7cl43yk9y72w.jpg

تیم مینی بسکتبال استان گیلان مقام چهارم   منطقه ۳ کشور

wsswmp9zwx085025yg.jpg

کادر داوری مسابقات مینی بسکتبال  قهرمانی منطقه ۳ کشور

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در جمعه هفتم مرداد ۱۳۹۰  |
 کسب مقام دوم کشوری در مسابقات آموزشگاهی کشورتوسط زهرا فیصلی بازیکن ارزنده گرمساری

زهرا فیصلی بازیکن ارزنده گرمساری فرزند جلال فیصلی رئیس هیئت پینگ پنگ شهرستان گرمسار توانست در مسابقات قهرمانی آموزشگاههای کشور در کرمان بین ۷۰ بازیکن مقطع راهنمایی به مقام دوم مسابقات دست یابد.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه یکم مرداد ۱۳۹۰  |
 ایمان صفری موتور سوار گرمساری بر سکوی قهرمانی کشور در کلاس 85 سی سی ایستاد

ایمان صفری موتور سوار کلاس ۸۵ سی سی کراس در مسابقات قهرمانی کشور در شهرکرد توانست از سد حریفان خود گذشته و به مقام اول این مسابقات دست یابد. ایمان صفری فرزند سعید صفری از نوجوانان جویای نام این رشته می باشد که با تمرین مستمر و دقیق خود توانسته در مسابقات صاحب عناوین قهرمانی گردد.

lgtd8ggcgsuksgjxav88.png

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه یکم مرداد ۱۳۹۰  |
  برگزاری کورس سوارکاری در پیست شباهنگ گرمسار

در اقدامی مشترک توسط اداره تربیت بدنی و هیئت سوار کاری شهرستان یک دوره مسابقه کورس سوار کاری با تعداد ۱۵سوار کار  در محل پیست سوار کاری گرمسار ابتدای جاده بنکوه  برگزار گردید. در این مسبقات که با حضور جمع کثیری از مردم علاقمند و مسئولین شهرستانی برگزار شد.در پایان توسط ترابی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به ۴ نفر اول کورس نفری ۵۰ هزار تومان جایزه نقدی و از سوی هیئت سوار کاری  کادویی اهدا گردید.فاضلی سرپرست اداره تربیت ضمن ضمن ایراد سخنانی از هیئت سوار کاری که برای اولین بار توانست این دوره از مسابقات را به نحو مطلوبی برگزار نماید قدردانی نمود.ترابی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی -بختیاری بخشدار مرکزی شهرستان-میراخوری رئیس اداره منابع طبیعی و دیگر مسئولین از نزدیک شاهد برگزاری مسابقات بودند.

5s9fh6v6o0717j2pzvp.jpg

fgxiovdvt6kxfeppmx0t.jpg

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه یکم مرداد ۱۳۹۰  |
 شرکت کوهنوردان گرمسار در سمینار تخصصی گردشگری و راهنمایان کوهستان

خالقی رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان گرمسار  در سمینار تخصصی گردشکری  و راهمایان کوهستان در شهر رشت شرکت نمود در این سمینار اهداف مختلفی مانند:توسعه پایدارگردشگری در اکو سیستم کوهستانی-معرفی گرایش های تخصصی-معرفی دوره های آموزشی-معرفی ظرفیت های نیروی انسانی-تعامل بین دستگاهها و ادارات مرتبط  و عرضه محصولات فرهنگی مرتبط کوهنوردی در نظر گرفته شده بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.و در پایان به افردا شرکت کننده در سمینار مذکور گواهی اهدا شد.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۰  |
 فتح قله سبلان توسط کوهنوردان گرمساری
در اقدامی مشترک توسط اداره تربیت بدنی و هیئت کوهنوردی شهرستان گرمسار تیم اعزامی به اردبیل توانست قله سبلان را برای چندمین بار فتح نماید تعداد ۸ نفر از کوهنوردان به همراهی آقای خالقی سرپرست گروه تواستند این قله را فتح و در کنار دریاچه زیبای سبلان به جشن و شادی بپردازند.

otlb4bl0yvczr64pq0z7.gif

64mvcbwnbnybe79qnx4.gif

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در چهارشنبه بیست و نهم تیر ۱۳۹۰  |
 کسب مقام قهرمانی کشور توسط تیراندازان گرمساری

فاطمه قاسمی تیرانداز گرمساری و حاج جعفر قاسمی با حضور در مسابقات قهرمانی کشور روستایی  عشایری در فریدون شهر اصفهان در قسمت سلاح جنگی توانستند مقام دوم مسابقات را بدست آوردند..خانم قاسمی از پیشکسوتان این رشته ورزشی در شهرستان می باشد که در سالهای گذشته نیز توانسته در سطح استان و کشور مقامهای خوبی را کسب نماید. و حاج جعفر قاسمی در این دوره از مسابقات نیز  خوب درخشیده و با کسب امتیازات مناسب مقام دوم مسابقات را بدست آوردند. 

adsddo4l1b2weuhjq2u.jpg

wz6opvge20yo11essqv.jpg

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در سه شنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۰  |
 برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی بانوان در گرمسار

به همت اداره تربیت بدنی و هیئت آمادگی جسمانی و ایروبیک و امور ورزش بانوان شهرستان گرمسار یک دوره کلاس مربیگری درجه ۳ آمادگی جسمانی بانوان با حضور ۲۵نفر از علاقمندان این رشته ورزشی بصورت تئوری و عملی در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر و سرای ورزشکاران برگزار گردید.فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی ضمن بیان این مطلب در  ادامه افزود ارتقاء سطح دانش ورزشکاران و مربیان شهرستان از سیاستهای اداره تربیت بدنی گرمسار می باشد به همین منظور در سال جاری علاوه بر برگزاری کلاس مربیگری کبدی -کلاس توجیهی داوران فوتبال و برگزاری کلاس آمادگی جسمانی بانوان در آینده کلاسهای دیگری نیز برگزار خواهد شد

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در سه شنبه بیست و هشتم تیر ۱۳۹۰  |
 برگزاری مراسم جشن بادبادکها به مناسبت نیمه شعبان در استادیوم تختی گرمسار

اداره تربیت بدنی و هیئت ورزش همگانی شهرستان گرمسار در اقدامی مشترک مراسم پرواز بادبادکها را در استادیوم تختی گرمسار برگزار نمودند. در این مراسم که با حضور جمع کثیری از خانواده ها و فرزندانم ایشان صورت گرفت به تعدادی از کودکانی که بادبادکشان مسافت بیشتری را در هوا طی کرده بود جوایزی اهدا گردید. در پایان مسابقه دو همگانی بین کودکان دختر و پسر بصورت جداگانه برگزار شد و به نفرات اول ودوم هر گروه نیز جوایی اهدا گردید. فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور گرم مردم و فرزندان ایشان در مراسم تشکر و قدر دانی نمودند.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه بیست و هفتم تیر ۱۳۹۰  |
 درگذشت رضا کریم پور قهرمان تیراندازی شهرستان گرمسار
od7aqofcccjsx4gqfz7.jpg
|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۰  |
 محمد مهدی معبادی به اردوی تیم ملی تیر اندازی دعوت گردید
نوجوان گرمسار در طرح استعدادیابی فدراسیون تیر اندازی جمهوری اسلامی ایران خوش درخشید و به اردوی تیم ملی دعوت گردید محمد مهدی معبادی نوجوان روستای جلیل اباد گرمسارمتولد ۱۳۷۳ در تپانچه بادی توانست رکورد ورودی به اردوی تیم ملی رابدست اورد

u2yte6bw1uaurfy7zqw.gif

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۰  |
 سالن پینگ پنگ شهرستان گرمسار

فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان ضمن بازدید از مسابقات پینگ پنگ شهرستان از مسابقات نونهالان دیدن نمودند. در این مسابقات که آقایان فیصلی رئیس هیئت و امیری مربی تیم حضور داشتند و مطالبی را در جهت پیشبرد اهداف هیئت عنوان نمودند.

9gns1s69ah265ckl1yim.gif

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۰  |
 برگزاری مراسم تقدیر از تیمهای فوتسال و بسکتبال قهرمان استان در گرمسار

تیم فوتسال پارس بتون و تیم نونهالان ومینی بسکتبال شهرستان گرمسار که توانسته بودند در هفته گذشته در مسابقات لیگ استان به مقام اولی دست یابند از سوی اداره تربیت بدنی به یک ضیافت نهار دعوت شده و با حضور هادیان مدیر کل تربیت بدنی استان سمنان مورد تقدیر قرار گرفتند. در این مراسم که در محل سرای ورزشکاران گرمسار انجام پذیرفت . هادیان مدیر کل تربیت بدنی تیمهای فوتبال و بسکتبال شهرستان را مورد ارزیابی قرار داده و عملکرد ایشان را مثبت دانستند. د قولهای مساعدی به ایشان دادند.فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی نیز در این مراسم تیمهای بسکتبال-فوتسال و تعدای از ورزشکاران رزمی را از افتخار آفرینان شهرستان دانستند.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۰  |
 مراسم تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان در برگزاری تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری

o7swvah8neowz2zdw5to.gif

با حضور هادیان مدیر کل تربیت بدنی استان سمنان و هیئت همراه ایشان در محل فرمانداری شهرستان از تعداد ۲۰ نفر از مسئولین اجرایی شهرستان که در امر برگزاری مسابقات تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری همکاری داشته اند تقدیر و تشکر به عمل آمد. در ابتدای جلسه محمدیان سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن اعلام اینکه با همدلی و همکاری مسئولین اداره تربیت بنی استان و شهرستان تواستند یک برنامه منسجم و خوبی را در برگزاری تور دوچرخه سواری به نمایش بگذارند از زحمات هادیان مدیر کل تربیت بدنی و فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان تشکر فرمودند. در ادامه هادیان با اعلام گزارش دقیق از برگزاری  تور مذکور به نقل از مسئولین استانی و فدراسیون و نماینده فدراسیون جهانی عنوان داشتند که یکی از بهترین تور های برگزار شده تور جام ریاست جمهوری در مرحله استان سمنان و شهرستان گرمسار بوده است.ایشان از زحمات فاضلی سرپرست تربیت بدنی شهرستان تقدیر و تشکر نمودند.در پایان هدایای از سوی اداره کل تربیت بدنی استان سمنان به مسئولین حاضر اهدا شد. و قاب عکسی که شامل دوچرخه سواری دکتر محمود احمدی نژاد در ورزشگاه آزادی و دوچرخه سواری مسئولین استانی در افتتاحیه پیست ایوانکی از سوی اداره تربیت بدنی شهرستان به هادیان مدیر کل تربیت بدنی استان اهدا گردید 4sa3uw1mxp0fil4tat2h.gif

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه بیست و سوم تیر ۱۳۹۰  |
 بازدید از شرکت تیرازه رنگ گرمسار
g95ql80h59okr5dg92pu.gif

دربازدید جناب آقای فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی شهرستان گرمسار از شرکت تیراژه رنگ گرمسار

به جهت همکاری و مساعدت جناب آقای خزایی مدیر عامل شرکت تیراژه رنگ در مسابقات تور دوچرخه

سواری درمورد همکاری اداره تربیت بدنی با شرکت مذکر تبادل نظر گردید

ریاست جمهوری در استان سمنان شهرستان گرمسار

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در سه شنبه بیست و یکم تیر ۱۳۹۰  |
 دیدار با خانواده های جانبازان و شهدای ورزشکار به مناسبت روز جانباز

f712tukiup7u83a7s2c.gif

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(س) و روز جانباز به منظور دیدار با خانواده های محترم جانبازان -اداره تربیت بدنی شهرستان گرمسار-تربیت بدنی سپاه ناحیه-بسیج ورزشکاران با همکاری بنیاد شهید وامور ایثار گران در اقدامی مشترک به منزل ایشان رفتندو ضمن دیدار با خانواده های ایشان به گفتگو با ایشان پرداخته و ضمن گوش دادن به خاطرات جانبازان از ایشان خواستند که در صورت تمایل مطلبی یا درخواستی داشته باشند توسط مسئولین حاضر برآورده گردد.فاضلی سرپرست اداره تربیت بدنی  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اعلام نمودند که اماکن ورزشی شهرستان بصورت رایگان در اختیار جانبازان و خانواده های محترم ایشان می باشد.در این دیدار جناب سرهنگ سعیدی مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه -میرشاهی مسئول بسیج ورزشکاران-درخشانی-رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران-عرب معصومی بخشدار ایوانکی-زراعتکار شهردار ایوانکی حضور داشتند.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در یکشنبه نوزدهم تیر ۱۳۹۰  |
 کسب مقام تیم پینگ پنگ گرمسار در مسابقات کشوری
تیم پینگ پنگ گرمسار به نمایندگی استان سمنان در مسابقات کشوری در رده نوجوانان در قزوین شرکت نمود .تیم گرمسار با سرپرستی آقای امین امیری و حضور بازیکنانی از جمله علیرضا ذوالفقاری-محمد رضا کیفری-احسان صداقتی در این مسابقات حضور داشتند.درپایان علیرضا ذوالفقاری تواست به جمع ۱۶ بازیکن برتر نوجوانان کشور راه یابد..
|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه هجدهم تیر ۱۳۹۰  |
 برگزاری مسابقات فوتسال بانوان به مناسبت روز جانباز

با همکاری اداره تربیت بدنی و هیئت فوتبال شهرستان گرمسار مسابقه انتخابی فوتسال بانوان گرمسار بین دو تیم راشا کویر و پیروزی گرمسار در سالن ۳۰۰۰ نفری شهید باهنر برگزار گردید.درپایان تیم راشا کویر توانست با نتیجه ۲ بر صفر از سد تیم پیروزی گذشته و به عنوان تیم منتخب گرمسار معرفی گردد.دو گل تیم راشا توسط خانمها ندا احمدی و فرشته احمدی به ثمر رسید.

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در شنبه هجدهم تیر ۱۳۹۰  |
 اعزای تیم کیک بوکسینگ گرمسار اعزامی به آلمان

rixvdstn3j4z2ceppq6.jpg 

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در پنجشنبه شانزدهم تیر ۱۳۹۰  |
 برگزاری مسابقات کونگ فو در گرمسار
هیئت کونگ فو شهرستان گرمسار در دو برنامه  جداکانه مسابقات  کونگ فونونهالان و نوجوانان را به مناسبت روز ملی کونگ فو و ولادت حضرت علی (ع) و مسابقات کونگ فو جوانان  ووبزرگسالان را به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برگزار نمودند.نفرات اول مسابقات بشرح ذیل می باشند.

نونهالان:علیرضا عربی-محمد حسین علیشاه-علی بور بور

نوجوانان:سجاد عسگری-محمد رضا صابری

جوانان:ابوالفضل عربی-جواد چهار نظام-محمد رضا بور بور-حسام لوئی

بزرگسالان:سید مهدی مشهدی-فرهاد ملکی-عباس احد-مرتضی مومنی-علی براتی-عباس کیلانی-فاضل زرنی کمر

مسئول برگزاری مسابقات آقای حمیدرضا رشمه ای

|+| نوشته شده توسط روابط عمومی در دوشنبه سیزدهم تیر ۱۳۹۰  |
 
 
 
بالا